Realizacja i wysyłka

Wysyłka zleceń przez Samodruk.pl

Czas realizacji zleceń w serwisie samodruk.pl obowiązujący od dnia 12.11.2011 r.

Płatność

Płatności za zamówienia złożone za pośrednictwem strony samodruk.pl realizowane są wyłącznie online przez serwis payu.pl, będący jednym z najbezpieczniejszych narzędzi do płatności przez internet. Również przy zamówieniach z odbiorem osobistym najpierw należy dokonać płatności online.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia podajemy licząc tylko dni robocze. Dniami roboczymi są dni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Kalendarze drukowane są w dni robocze w ciągu 48 godzin roboczych od momentu zatwierdzenia projektu i dokonania płatności online. W tym czasie kalendarz jest drukowany, pakowany oraz, w zależności od wybranej opcji, przygotowywany do odbioru własnego lub wysyłany. Czas ten może ulec wydłużeniu w okresach świątecznych.

Termin dostawy

Czas, po jakim zamówiony produkt trafia do Twoich rąk, to łączny czas potrzebny nam na wydruk, wykończenie i przygotowanie Twojego zlecenia do wysyłki oraz jakiego potrzebuje poczta lub kurier na jej dostarczenie.

Przesyłki na terenie Polski są dostarczane przez przez firmę kurierską w ciągu 1 dnia roboczego, licząc od dnia nadania przez drukarnię.

Koszt przesyłki jest doliczany do kosztu produktów znajdujących się w Twoim koszyku. Obie te kwoty (koszt produktów i koszt wysyłki) dają w sumie ostateczny koszt zlecenia. Jest on podawany do Twojej informacji na ekranie po wypełnieniu formularza zamówienia. Formularz zawiera Twoje dane, jako zamawiającego, wybrany sposób dostawy, formę płatności i kwotę do zapłaty.

Zawsze otrzymasz mail w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.